Travian
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Travian

travian

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
En son konular
» When the first Whirlpool Duet album was released in December 2001 came as a surprise to the public
Kışla - SSS, Yardım - Icon_minitimePaz Tem. 31, 2011 10:46 am tarafından Misafir

» keyword google ranking backlink services
Kışla - SSS, Yardım - Icon_minitimeC.tesi Tem. 30, 2011 9:57 pm tarafından Misafir

» Travian Nedir?
Kışla - SSS, Yardım - Icon_minitimeSalı Ağus. 31, 2010 2:12 pm tarafından yerli_plaka2

» Sadece Forum Hakkında Sorular!
Kışla - SSS, Yardım - Icon_minitimeSalı Ağus. 31, 2010 2:10 pm tarafından $n!p3r.

» Kimiz Biz ...
Kışla - SSS, Yardım - Icon_minitimeSalı Ağus. 31, 2010 2:03 pm tarafından yerli_plaka2

» Kabile Reisi
Kışla - SSS, Yardım - Icon_minitimeSalı Ağus. 31, 2010 7:58 am tarafından yerli_plaka2

» Lütfen okuyunuz!
Kışla - SSS, Yardım - Icon_minitimePtsi Ağus. 30, 2010 8:49 pm tarafından yerli_plaka2

» Travian TR Futbol Sadece milli Maçlar ve Avrupa Kupaları
Kışla - SSS, Yardım - Icon_minitimePtsi Ağus. 30, 2010 8:46 pm tarafından yerli_plaka2

» Asker Saçmalaştırmaaca
Kışla - SSS, Yardım - Icon_minitimePtsi Ağus. 30, 2010 8:29 pm tarafından yerli_plaka2

En iyi yollayıcılar
-[[[[[[TITANIC]]]]]-
Kışla - SSS, Yardım - I_vote_lcapKışla - SSS, Yardım - I_voting_barKışla - SSS, Yardım - I_vote_rcap 
KinqAfteRMe!
Kışla - SSS, Yardım - I_vote_lcapKışla - SSS, Yardım - I_voting_barKışla - SSS, Yardım - I_vote_rcap 
Mr.Killer
$n!p3r.
yerli_plaka2
Unisma
Dj Ferix
baran_k
Admin
gscimbom
Anket
Forum
Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Ortaklar
bedava forum
Istatistikler
Toplam 56 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: 1-2-3

Kullanıcılarımız toplam 1002 mesaj attılar bunda 174 konu
Kimler hatta?
Toplam 1 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 1 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 124 kişi C.tesi Tem. 29, 2017 10:39 pm tarihinde online oldu.

Kışla - SSS, Yardım -

2 posters
YazarMesaj
Unisma
Moderatör
Unisma

rep puanı : 3206

Rep
Rep puanı Rep puanı: 0
Madalyalar: 0

Kışla - SSS, Yardım - Empty
MesajKonu: Kışla - SSS, Yardım -   Kışla - SSS, Yardım - Icon_minitimePtsi Eyl. 07, 2009 1:15 pm

Kışla:
Kışla - SSS, Yardım - Klabykac8

Ne işe yarar bu kışla ?

Kışla;Travianda sadece yaya askerlerinin üretildiği yerdir,yani yaya askerlerimizi çıkartmaya yarar.

Kışlayı kurmam için ne gereklidir?..

Kışlamızı kurabilmemiz için Merkez Binası seviye 3'e getirip Askeri üs kurmalıyız.Bunları kurduktan sonra ise elimiz de:
210 odun, 140 tuğla, 260 demir ve 120 tahıl bulunmalıdır..

Kışlanın seviyesini arttırdıgımda ne olur?

Kışlanın seviyesi ne kadar yüksek olursa,üretilen askerlerin eğitilme hızı da o kadar çabuk olurlar.

Peki bu kışlada askerlerimizi nasıl yetiştiriceğiz?

Kışla - SSS, Yardım - Yetiriet0
Kışla - SSS, Yardım - Yetiriet0.cd673c665c

Bende askerlerin üretilmesi için olan herşey var yapıları da kurdum ama kışlada çıkmıyor?

Kışlada askerlerimizi üretebilmemiz için öncelikle akademideki geliştirmelerini yapmalıyız.Akademi ile ilgili bilgi önceden vermiştim,linke tıklayarak görebilirsiniz.

Bakınız: Akademi

Kışladan çıkan askerlerin hangisine ne kadar hammadde gerekmekte ?

Kışla - SSS, Yardım - Retimmaliyetleraskerwo1

Peki Herşeyi Anladım son olarak bana inşaat maliyetlerini söyleyin?!

Kışla - SSS, Yardım - Naatmaliyetlerika3[/QUOTE]asker

ALINTIDIR...

Hazırlayan: SonTHERoK
-[[[[[[TITANIC]]]]]-
Moderatör

rep puanı : 2684

Rep
Rep puanı Rep puanı: 1256
Madalyalar: 2

Kışla - SSS, Yardım - Empty
MesajKonu: Geri: Kışla - SSS, Yardım -   Kışla - SSS, Yardım - Icon_minitimePerş. Eyl. 24, 2009 7:04 pm

Güzel çalışma.
Biraz daha bilgi eklerseniz Sabitleyeceğim.
Bu arada +Replendiniz.

Kışla - SSS, Yardım -
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Hammadde Transferi - SSS, Yardım -
» Koruma Süresi - SSS, Yardım -
» Server - SSS, Yardım -
» Yayılma - SSS, Yardım -
» Yardım konusu